Değerlerimiz

HAKKIMIZDA

Müşteri Odaklılık:

Perito'ta tüm süreçler müşteri memnuniyetini en yüksek düzeyde tutacak şekilde kurgulanır. Müşteri ile ilk temastan, kullanım aşamasına tüm adımlarda müşterilerle empati yapılır, olası sorunlar öngörülür. Müşterilerin tüm talepleri şeffaf bir şekilde değerlendirilir ve ilgili cevap geciktirilmeden iletilir. Müşterilerin tüm hakları her zaman korunur ve ön planda tutulur.

Gelişim:

Sürekli gelişim felsefemizi tüm süreçlerimize ve faaliyetlerimize yansıtırız.

Yenilikçilik:

Perito, müşterilerine temel iletişim çözümlerinin yanı sıra yeni geliştirdiği hizmet ve ürünler de sunar. Bu yeni ürünlerle günümüzün dinamik toplumunun sürekli değişen ve yenilenen ihtiyaçlarına yeni çözümler sunmayı amaçlar.

Rekabetçilik:

Rekabet, bir şirketi canlı tutan en önemli unsurdur. Perito rekabetçiliği şirket kültürünün merkezinde tutar. Perito için rekabetçilik daha verimli çalışmayı, müşteri ihtiyaçlarını daha iyi anlamayı, verilen hizmeti her an dönüştürmeyi ifade eder.

Şeffaflık:

Perito'nun müşterilerine olan saygısının doğal sonucudur. Müşterilerin aldıkları hizmetlerin kapsamı, sahip oldukları haklar, servis ücretleri gibi konularda tam bilgi sahibi olmasının yanında, şirketin genel çalışma prensipleri, değerleri ve hedefleri gibi konularda da tüm bilgilere ulaşabilmesi, Perito'nun müşterileriyle arasındaki güvene dayalı ilişkinin en önemli güvencesidir.

Saygınlık:

Müşterilerimize saygı duyar, onlar arasındaki farklılıklara önem verir ve bize nasıl davranılmasını istiyorsak öyle davranırız.

Dinamik Olmak:

Perito genç ve donanımlı kadrosu ile öğrenen bir organizasyondur. Üretkenliğini ve yenilikçiliğini dinamik içyapısına ve çalışanların kendilerini özgür hissetmesine borçludur. Perito'da inisiyatif almayı teşvik eden ve bireysel başarıyı ödüllendiren takımlar, tüm projelerde büyük bir esneklikle çalışır. Dinamizm Perito İletişim şirket kültürünün ana unsurlarındandır.

Tavizsiz Kalite Politikası:

Toplam kalite tüm Perito değerlerinin nihai sonucudur. Kaliteyi korumak tüm değerlerimizi korumak anlamına gelir.

Güvenilirlik:

İtibarımız, müşterilerimiz ve tüm paydaşlarımızla oluşturduğumuz saygı ve güven çerçevesiyle tanımlanır.

Perito © 2015 / Tüm Hakları Saklıdır.