TeleSatış CRM’i

Perito Tele-Satış CRM ‘i çağrı merkezlerinin ve benzer organizasyonların telefon üzerinden bir ürün veya hizmetin satışında, randevu, bilgilendirme ve doğrudan satış için kullanabilecekleri bir üründür.

Tam Entegrasyon

Bu ürünü diğer CRM uygulamalarından ayıran en önemli özellik santral ile entegre olmasıdır. Piyasadaki benzer CRM uygulamaları üçüncü parti SoftPhone yazılımlarından destek alarak telefon görüşmelerini sağlarken, Perito Tele-Satış CRM uygulaması bu görüşmeleri arayüzü içerisinde barındırdığı bir telefonla gerçekleştirir ve tüm ses kayıtlarını aynı sunucu içerisinde arşivler.

Esnek ve Bağımsız

Perito CRM uygulamamızda firmanızda kullanılan yazılımlardan alınacak raporlarla anonslar oluşturulabilir ve müşterilerinize bilgi anonsları dinletebilirsiniz. CRM uygulama içerisinden operasyonunuza ait raporları kullanıcılara, kampanyalara, data paketlerine ve daha bir çok kritere göre oluşturabiliriniz. Web tabanlı ve masaüstü çalışabilme yeteneği sayesinde saha organizasyonlarınızda CRM üzerinden istenilen bilgiler saha personeli ile anlık paylaşılabilir ve saha ekibinden veriler CRM ‘e anlık olarak gönderilebilir. Perito CRM uygulaması, şirketinizin ve operasyonunuzun tüm süreçlerine hizmet vermek amacıyla konusunda uzman yazılım ekibimiz tarafından kurgulanır ve sizin işleyişinize göre yönlendirilir.